Modulární domy

Vyrábíme modulární struktury. Z nichž můžete snadno vytvořit dům, garáž, technickou místnost, kancelář a další prostory.

Modul se skládá z horní části, spodní části, nosných sloupků a stěnových panelů. Je snadno sestaven jako jednopodlažní budova a ve dvoupatrové budově. Je snadné instalovat kabeláž, umyvadlo, WC, sprchu, nábytek a další systémy. izolace – čedičová vata nebo pěnový polystyren. Pod pozinkovaným plechem je nastavena hodnota 0,5 mm. Venkovní – pozinkovaná vlnitá lepenka nebo jiný materiál. Uvnitř – MDF panely, sádrokartonové desky nebo OSB.

Moduly jsou snadno propojeny

O projektu

Základní modul má rozměry 6×2,4×2,8 m. Ve dvou nebo třípodlažních budovách může každé podlaží vydrží až 1500 kg zatížení. Moduly jsou snadno propojeny jak na výšku, tak na šířku, čímž vzniká jediná monolitická budova. Je také možné mít jeden prostor nebo oddíly pro jednotlivé místnosti.Místnost může být vybavena dveřmi, okny, systémem rekuperace vzduchu, topením, klimatizací.

Autor projektu

DEKET VASYL

Hlavní cíle

  • snadno vytvořit dům, garáž, technickou místnost, kancelář a další prostory

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.