Levné byty s pozemky

Projekt se zaměřuje na kvalitní bydlení v rodinném domě se samostatnými bytovými jednotkami a pozemkem za bezkonkurenční ceny k dokončení.

Projekt typové rodinné domy s více bytovými prostornými jednotkami k dokončení s pozemkem nabízí možnost kvalitního a zdravého bydlení v rodinném domě, který sestává až ze tří bytových jednotek, je tedy v souladu se stavebním zákonem. Typizované řešení domu vzniklo za pomoci projektanta specializujícího se na řešení interiérů rodinných domů, který vnesl do projektu podněty a potřeby klientů. Exteriérové řešení vychází z běžného venkovského regulativu, který se skládá z přízemí a obytného podkroví a často sedlové střechy. Exteriér je dán tedy obecnými regulativy a interiérovým řešení bytových jednotek v rodinném domě. Výsledkem je typizovaný dům osaditelný na parcelách od cca 360 m2 při koeficientu zastavěnosti 30 procent.

plnohodnotné bydlení

O projektu

Dispoziční řešení bytových jednotek umožňuje výstavbu rodinného domu jak samostatného tak v bloku. V rámci výstavby rodinného domu nabízíme provedení nejsložitějších prací za pomoci našich kvalifikovaných řemeslníků a dokončovací práce jako interiérové dveře, obklady, dlažby, sanita, kuchyňská linka apod. umožníme klientům provést si svépomocí dle vlastních představ. Stavba je uvažována jako zděná s přesnými tvárnicemi Ytong, čímž celý stavební proces urychlíme. Dům je navržen tak, aby splňoval požadavky na energetickou třídu B. Bydlení v rodinném domě s více bytovými jednotkami je navrženo tak, aby klient měl své soukromí a pozemek k bytové jednotce. Dispozice 4+kk nabízí několik variant řešení a splňuje plnohodnotné bydlení až pro 5 osob. Plně a efektivně využívá zastavěné plochy domu. Umožňuje také úložné prostory v hřebenu střechy.

Autor projektu

I.MÁŠA

Hlavní cíle

  • kvalitní bydlení v rodinném domě

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.