Nahá Vesnice

Nahá Vesnice je projekt, který pomáhá oživit malou venkovskou architekturu a veřejný prostor.

V rámci projektu Nahá Vesnice se postaráme o architektonické řešení, design, zpracujeme potřebnou technickou a projektovou dokumentaci a poté komunita obce stavbu realizuje pod naším vedením sama svépomocí. Díky tomu kombinujeme originalitu návrhu a řešení s výraznou finanční výhodou.

potřebnou kvalitu a efektivitu

O projektu

Zásadní výhody projektu tedy jsou: Originalita + nízké pořizovací náklady + komunitní realizace (vlastní práce = osobní vztah) ! Zaměření na obce a městysy vzniklo zejména z důvodů malé či nedostatečné kapacity pro řešení zkvalitnění a rekultivace veřejných prostor. S možností řešit věci jinak, originálně, a přitom za velmi dostupné finanční prostředky. S ohledem na potřebné propojení kvalitních a originálních nápadů, které zajištuje skvělý tandem architekta a designéra, s jejich perfektní spolehlivou realizací a výrobou, rozhodli jsme se investovat do vlastní výroby a lidí v ní. Můžeme tak daleko lépe docílit a hlídat potřebnou kvalitu a efektivitu.

Autor projektu

ALEŠ PASTOREK

Hlavní cíle

  • oživit malou venkovskou architekturu a veřejný prostor

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.