TARMI-výšivky pro každého

Jsme vyšívací studio, které tvoří výšivky a nášivky dle Vašeho požadavku či firemní identity.

Vlastníte podnik, firmu, hospodu, spolek či organizujete akce? Pozdvihněte Vaši kvalitu našimi výšivkami! A nebo jste jedinec a chtěl by jste ve svém šatníku mít originální kousek? U nás nemusíte mít minimální odběr, vyšíváme již od jednoho kusu.

výroba je rychlá, přímá a bez zbytečných časových propadů

O projektu

Jsme studio, které přímo zpracovává výšivky a nášivky dle zadání a přání klienta nebo vycházíme z konceptu celé firmy. Díky zkušenostem v grafickém průmyslu jsme schopni zpracovat Váš požadavek v grafické podobě a poté jej aplikovat do vizualizace k nahlédnutí a odsouhlasení. Pokud bude přesně tak, jak si představujete, převedeme jej na výšivku a provedeme výrobu. To vše pod jednou střechou. Díky tomu výroba je rychlá, přímá a bez zbytečných časových propadů. Spolupracujeme s dodavatelem, který je špickou v reklamním textilu, díky němuž bude textil, froté a jiné reklamní textílie kvalitní a řádně ušity. Výšivka je kvalitní způsob, jak efektivně zviditelnit Vaše logo, navíc oproti potisku vydrží větší zátěž. Výšivku lze aplikovat na širokou škálu materiálů, jakožto zástěry, ubrusy, trička, polokošile, mikiny, vesty, softshellové bundy, ručníky, osušky, župany, nákupní tašky, plédy, deky aj.

Autor projektu

MICHAELA HORYLOVÁ

Hlavní cíle

  • výšivky a nášivky dle Vašeho požadavku

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.