Le Smoofi - GOOD MOOD FOOD

Zdravá lifestylová "bistro-lékárna". Jídlo dobré nálady a s péčí, které léčí...protože to,co jíme, má zcela zásadní vliv na náš celý život.

Le Smoofi je založeno na konceptu lifestylové „lékarny“. Co tím myslíme? Převážně to, že když se chytře nakombinují jednotlivé ingredience, superpotraviny, mikronutrienty a makronutrienty, můžeme jídlem odstranit mnoho zdravotních nedostatků, či problémů – od akné, až po prevenci tvoření rakovinotvorných bu­něk.

Le SMOOFI není pouze další bistro, ale velmi potřebná revoluce ve stravování

O projektu

Naše jedinečná zdravá „bistro-lékárna“ je první v Česku svého druhu. Díky tomu, že jsme všichni strávili dlouhou dobu v zahraničí, jsou nám světové trendy velmi blízké. Uvědomujeme si sílu sociálních médií a jejich stěžejní roli při komunikaci s našimi zákazníky. Vizuální komunikací lze pozitivně ovlivnit vztah mladé generace k vlastnímu zdraví, svému tělu, které máme jenom jedno na celý život.

Věříme, že je důležité naše zákazníky nejenom uspokojit dobrým a zdravým jídlem, ale i poučit a naučit je o důležitosti správného stravování, aby se naučili „léčit“ sami sebe. V tomhle ohledu jsme bezesporu předběhli naší konkurenci.

Náš koncept již teď láká mladé zákazníky, ale i cizince, kteří jsou zvyklí na zdravou stravu a hladají přesně takové místo během jejich pobytu v České Republice.

Le SMOOFI není pouze další bistro, ale velmi potřebná revoluce ve stravování obyvatel Prahy.

Autor projektu

ANDREA RUDIĆOVÁ

Hlavní cíle

  • uspokojit dobrým a zdravým jídlem

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.