LALAVOOM

Vyrábíme jedinečné sportovní a streetwear oblečení v originálních designech, ve kterých se soustředíme na fullprint.

Definujeme se oblečením, které je pohodlné a vyznačuje se unikátními designy. Patříme k progresivní kosmopolitní generaci, zakládáme si na individualitě, umění, stylu a provokaci. Neexistuje pro nás strop, neklademe si limity, a proto je značka kombinací umění, kvality a životních tužeb. Vytváříme komunitu, která se ráda předvádí, kombinuje, inspiruje se. Spojujeme se s dalšími českými projekty, které napomáhají plnit vizi projektu LALAVOOM.

Vyrábíme v Čechách z nejlepších evropských materiálů

O projektu

Křížíme sportovní a volnočasové oblečení. Navrhujeme si vlastní designy a inspiraci nasáváme z ulic po celém světě. Vytváříme si původní střihy, zaměřujeme se na pohodlí, street, sport a každodenní nošení. Vyrábíme v Čechách z nejlepších evropských materiálů, které si sami pečlivě vybíráme. Sledujeme trendy a řídíme se podle toho, co nás baví a jak to cítíme. Vymýšlíme tématické kolekce a neustále dáváme do pohybu nové věci, protože to nás naplňuje.

Autor projektu

VÁCLAV CHLOUBA

Hlavní cíle

  • Neexistuje pro nás strop, neklademe si limity

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.