Poradenské centrum

Poradenská a konzultační činnost v oblastech poruch chování a emocí, mentálního a kombinovaného postižení, autismu, SPU+CH a rodinné terapie

Projektovým cílem je vybudovat a vybavit na vlastním pozemku (včetně příjezdu a parkování) poradenské centrum, které bude sloužit jako hlavní zázemí mého podnikatelského záměru. Podnikání, se kterým začínám, je zaměřeno na poradenskou, konzultační a přednáškovou činnost v oblastech poruch chování a emocí, mentálního a kombinovaného postižení, autismu, specifických poruch učení i chování a ústí také do oblasti práce s rodinou v rámci rodinné terapie. Finanční prostředky chci využít na postavení dvou místností, které, včetně vybavení, budou sloužit jako klientské centrum a klidová zóna. Umístění je situováno v dubovém lese, je oploceno, má samostatný příjezd včetně možného parkování. Veškerá infrastruktura potřebná k fungování – energie, voda, internet, odpady je přístupná z jiného našeho pozemku, na kterém stojí náš dům.

pomáhat tak mnoha nešťastným rodičům i dospělým

O projektu

Podnikat teprve začínám, a tak je pro mne takové řešení nejvýhodnější, neboť nemusím platit žádný pronájem kanceláří. Dalšími důvody tohoto řešení je naprosté soukromí klientů – řada z nich nechce, aby oni sami, nebo jejich ratolesti byli viděni v městských ordinacích a v neposlední řadě i klidné, pohodové a vstřícné klima – ke konzultacím bude možné využít i část zahrady, která se k tomuto účelu postupně přizpůsobí (lavičky, výzdoba prostředí atd.). S podnikáním zatím žádnou zkušenost nemám, ale klienti již k nám domů na konzultace jezdí. Zatím bezplatně – dobrá zkušenost i reklama. Zároveň bych chtěl na svých webových stránkách, které jsem před nedávnem zřídil, publikovat návody, jak postupovat v krizových situacích a pomáhat tak mnoha nešťastným rodičům i dospělým. Kolem plotu budoucí ordinace vede spojnice města Krupky na hlavní tah Ústí nad Labem – Teplice (do center obou měst je od nás cca 15 km), plot bude využit k reklamě a marketingu. Zastávky autobusů jsou od nás ve dvou různých směrech, obě ve vzdálenosti cca 600 metrů. Tento podnikatelský krok je začátek, s narůstající klientelou bych chtěl postupně svoji firmu zvětšovat i personálně.

Autor projektu

DANIEL POKORNÝ

Hlavní cíle

  • vybudovat a vybavit na vlastním pozemku (včetně příjezdu a parkování) poradenské centrum

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.