Rovnovážka.eu

Rovnovážka - přirozeně v rovnováze. Moderní prodejna barefoot obuvi, zdravé výživy, bio kosmetiky a lokálních produktů.

Rovnovážka.eu byla původně malá prodejna barefoot obuvi pro děti v Litvínově. (Barefoot= bosá noha,bosé boty). V době otevření (srpen 2016) jsme byli jediná prodejna v Ústeckém kraji. Snažíme se nebýt pouze prodavačky (podavačky) bot (já a má zaměstnankyně), ale chceme nabízet lidem víc. Neustále se vzděláváme co se týká dětských nožiček, stimulace chodidel, diagnostiky chodidel apod. Snažíme se být neustále napřed, je u nás standartem, že každé dětské nožky vyšetříme na podoskopu, vyhodnotíme jejich stav, doporučíme nejen vhodné obutí, ale i poradíme jak nožky správně stimulovat, zároveň si přímo u nás v prodejně děti zacvičí, případně doporučíme prověřeného odborníka na danou problematiku.

Snažíme se lidem ukazovat nový směr

O projektu

Naše prodejna slouží zároveň i jako poradna a místo k setkávání. Proto jsme se rozhodli přestěhovat se do větších prostorů a kromě botiček začít nabízet i ostatní výrobky zdravého životního stylu jako jsou farmářské produkty, přírodní kosmetika nebo čerstvě pražená káva z místní pražírny. Další naše specialita je pořádání kurzů, přednášek (s odborníky),wor­kshopů a účasti na festivalech (zde spolupracujeme např. se spolkem Bosá turistika). Snažíme se lidem ukazovat nový směr, učíme je chodit bosky, učíme je vyrobit si vlastní sandále nebo je učíme překonávat vlastní strach chůzí po střepech. Uvědomujeme si, že každý náš zákazník je individiuální osobnost a má svůj příběh. Jsme všem těmto dětem, maminkám, tatínkům, babičkám i všem ostatním vděční, že s námi své příběhy sdílí, my je můžeme prožít s nimi a vzít si od nich inspiraci pro svůj další růst.

Autor projektu

MARTINA DOLEŽALOVÁ

Hlavní cíle

  • Snažíme se být neustále napřed

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.