NFCtron

Moderní platební řešení pro jednorázové akce, eventy a festivaly, které umožní pohodlný a rychlý nákup a přehled na jakékoli akci.

Moderní platební systém NFCtron je řešení zaměřené na datovou analytiku pro pořadatele akcí. Díky tomu v reálném čase umožnuje pořadatelům zrychlovat svoje prodeje, navyšovat obraty a zároveň z pohledu zákazníka nabízí rychlé, pohodlné a efektivní řešení.

Pohodlné, rychlé

O projektu

Zákazník dorazí na pokladnu danné akce. Na pokladně dostane čip s účtenkou. (Systém umí EET) Na účtence má odkaz a QR kód díky němuž vidí zákazník v reálném čase na celé akci svoje útraty ze svého chytrého telefonu. Zákazník poté jen chodí s čipem a přikládá na jednotlivých prodejních místech čip. To je celé. Pohodlné, rychlé.

Pořadatel akce má celou svoji akci pod kontrolou. Otevírají se mu nové možnosti brandingu. Na elektronické účtence, na kontrolních místech, na čipech.

Na svém telefonu nebo počítači vidí organizátor akce kolik má zákazníků na akci, jaké mají průměrné objednávky. Systém mu umí napovídat mnohé informace. Rozpadají se mu sazby DPH. Systém umí řešit VIP uživatele. Pořadatel vidí rozpadutý detailní prodej svého stánkaře v čase. Může si předdefinovat zisky na jednotlivých prodejních místech a mnoho dalšího.

Nově zapracováváme hodnocení jednotlivých jídel nebo sortimentu na akci, loterii a mnoho dalšího :)

Autor projektu

VÁCLAV JAROŠ

Hlavní cíle

  • pohodlný a rychlý nákup

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.