ALLRING

Revoluční, patentovaný prsten, který se díky skryté pohyblivé obroučce nastaví na jakoukoli velikost prstu.

Allring komplexně řeší problém s velikostí u prstenů, zejména při nakupování online. Drtivá většina důvodů všech vratek prstenů je špatná velikost. To vede mimo jiné k velké spotřebě (doprava), ale také nutnosti koupit si prsten osobně v kamenné prodejně, kde je ovšem výběr omezen. Cílem bylo vyvinout kvalitní nastavitelný prsten, který s Vámi zůstane po celý život, budete jej moci nosit na kterémkoli prstu a jeho velikost si budete moci upravit kdykoli bude třeba. Tak vzniknul Allring.
Jeden prsten sedí všem.

O projektu

Jak vznikl Allring?

Před 4 lety jsem vybíral prsten pro mou budoucí snoubenku. Strávil jsem dlouhou dobu nad výběrem designu, kamínků, gravírování a hlavně velikosti. Velikost však nakonec stejně neseděla (naštěstí i tak řekla ANO) a od té doby mi to začalo vrtat hlavou. O dva roky později jsme se s mým nejlepším kamarádem rozhodli tento problém vyřešit.

ALLRING is the next big thing in jewelry industry. Ideální tloušťka obroučky zajišťuje snadné nastavení prstenu a vysokou odolnost proti poškození. Obroučka je pohyblivá a zasouvá se do pochvy umístěné pod klenotem z vnitřní strany, takže na první pohled nejde poznat, že se jedná o nastavitelný prsten.

Design nastavitelné technologie je patentován u EUIPO.

Velikost prstu se každému mění během života a spousta lidí už dnes například nemůže sundat/nasadit svatební prsten, nebo prsten zakoupený před 2 roky. Většina prstů je širších v kloubu a užších v místě, kde se prsten nosí. Je třeba si tedy vybrat velikost podle šířky kloubů, jenže prsten pak bývá v místě nošení volný a protáčí se. Allring si jednoduše nasadíte a donastavíte v místě nošení.

Současné adjustable rings jsou velmi poruchová, levná bižuterie nízké kvality a životnosti.
Tyto produkty mají zpravidla životnost kratší, než rok a při prvním nastavení dochází k deformaci kulatého tvaru. Pokusů o technologie nastavitelnosti bylo již spousta i ze stran velkých firem, ale nikomu se nepovedlo tento problém vyřešit dlouhodobě a kvalitně.
Díky tomu se adjustable rings zapsaly do podvědomí lidí jako levné, spotřební a nekvalitní zboží.

SATINSKI se rozhodl toto změnit a vytvořit první kvalitní nastavitelný prsten, který bude fungovat desítky let. Ke každému prstenu dodáváme speciální hůlku, se kterou jde velikost prstenu nastavit velmi jednoduše a prsten zůstane vždy kulatý.

Allring je vhodný i jako dárek, nebo jako jakýkoliv druh prstenu pro tzv. stackable rings.

Allring dává lidem možnost koupit si prsten online a nemuset se bát špatné velikosti.

Hlavní cíle

  • REVOLUČNÍ PATENTOVANÝ PRSTEN NASTAVITELNÝ NA JAKOUKOLI VELIKOST
  • PRSTEN, KTERÝ PERFEKTNĚ SEDÍ A NEPROTÁČÍ SE
  • BEZSTAROSTNÝ NÁKUP PRSTENU ONLINE
  • SVĚTOVÁ REVOLUCE VE ŠPERKAŘSTVÍ

Hlasujte

Projekt s nejvíce hlasy získá cenu veřejnosti.