Nitro Cold Brew

Nově vznikající projekt pod obchodní značkou Gnome's coffee nabízející na trhu nový typ produktu - nitro cold brew.

Gnome's coffee je obchodní značka zaměřená na prodej čerstvě pražené výběrové kávy, která po svých devíti měsících fungování chce rozvinout jeden ze svých sekundárních produktů.

Naším záměrem je vybudování výrobny

O projektu

Jedná se o produkt Nitro Cold Brew. Nitro Cold Brew vzniká naložením námi upražené kávy do studené vody na 12 – 18 hodin. Ta se poté čistí filtračním zařízením a stáčí do KEG sudů. Po stočení do KEGu se káva konzervuje 100% plynem N2, který je pro výsledný produkt klíčový.
Takto připravený produkt prodáváme do restaurací a kaváren, kde se čepuje z výčepního zařízení na bázi N2. Zákazníci těchto podniků, kteří si produkt objednají, dostanou chlazenou čepovanou kávu s tenkou krémovou pěnou, která díky plynu N2 vytvoří lavinový efekt známý například u piva Maestro. Plyn N2 kávu zjemní a vyzdvihne její přirozenou chuť.
Naším záměrem je vybudování výrobny pro tento typ produktu a rozšíření nabídky kávových nápojů dle sezóny. Cílem je vybudování stálé klientely po celé ČR a expanze do zahraničí.
Na tomto produktu pracujeme aktivně od začátku července 2017 a již v tuto chvíli máme stabilní odběratele.

Autor projektu

LUKÁŠ KOMŮRKA

Hlavní cíle

  • vybudování stálé klientely po celé ČR a expanze do zahraničí

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.