FoodIN

Jsme rodinná firma a FoodIN je náš koncept netradičního cateringu, který připravujeme primárně ze surovin od malých českých producentů.

Jsme rodinná firma a FoodIN je náš koncept netradičního cateringu. Jídlo připravujeme z těch nejkvalitnějších surovin, které sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a producentů.

V naší nabídce jsou například kravské, ovčí a kozí sýry, telecí, jehněčí, hovězí, krůtí a vepřové maso z malých chovů. Nakládaná a čerstvá zelenina, různé druhy pest, marmelád, dressingů, domácích omáček a koláčků a v neposlední řadě již i několik vlastních produktů.
FoodIN občerstvení je nejen požitek, ale i zážitek

O projektu

Chtěli jsme se dostat k co nejvíce lidem v rámci celé České republiky, a proto jsme si před necelými dvěma roky nechali od rodinné české firmy postavit na míru food-truck. S naší pojízdnou kuchyní se dostaneme prakticky všude. Po celé republice tak můžeme šířit myšlenku podpory malých českých podniků, která byla i impulsem pro vytvoření našeho projektu.

Catering od nás je vždy s nádechem domácí atmosféry a stylu „La Provence“. Jezdíme do firem, na privátní párty, ale i na veřejné akce, ze kterých máme nejraději ty menší, na kterých jsme blíže našim zákazníkům, a tak můžeme lépe komunikovat i naší myšlenku.

Autor projektu

PETRA PAVIČOVÁ

Hlavní cíle

  • dostat se k co nejvíce lidem v rámci celé České republiky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.