NUGO

NUGO tašky - vždy a všude spolu Cestovní tašky speciálně navržené pro pejsky malých plemen.

NUGO vzniklo celkem nevinně. S naší čivavou Lily rádi chodíme na výlety do přírody a na dlouhé procházky městem. A občas se dostaneme do situace, kdy je lepší dát pejska do tašky než pak řešit nějaké problémy. Stávající tašky jsou neforemné, neskladné a velké. Pes je v takové tašce zavřený za síťkou nebo přikurtovaný karabinou a cítí se jako v kleci. Nechtěli jsme žádný kompromis, a proto jsme si tašku vyrobili sami.

NUGO tašky jsou výjimečné svým designem a svou praktičností

O projektu

NUGO taška je vyvinutá speciálně pro pejsky malých plemen a šitá v České republice. Je lehká, skladná a dobře udržovatelná z kvalitních materiálů. NUGO taška je unikátní svým pohodlím – pejsek se v ní má jako v bavlnce, zatímco vám se na těle pohodlně nosí. Obsahuje vyjímatelný kožíšek, který slouží jako zateplená vložka na zimu.

NUGO tašky jsou výjimečné svým designem a svou praktičností.

dají se prát v pračce
na cestách fungují jako přenosný pelíšek
můžete měnit vnitřní barevné vložky (několik barevných variant)
pokud pejsek není zrovna v tašce, tak tašku zabalíte a schováte třeba do kabelky
Jak jsme psali jednou z výhod NUGO tašky je, že můžete libovolně vyměňovat různobarevné vnitřní vložky, třeba podle aktuální nálady. Unikátnost NUGO tašky také tkví v její skladnosti, která je prezentována již na originálním balení (designový tubus v barvě tašky) ve kterém tašku obdržíte.

Už jste viděli psí tašku, která je opravdu hezká? Tašku, za kterou se lidi otáčejí a chválí vám ji? My ano, jmenuje se NUGO. :-)

Autor projektu

ING.BC.PETRA KARPÍŠKOVÁ

Hlavní cíle

  • Cestovní tašky speciálně navržené pro pejsky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.