Moje Lhota

Moje Lhota není jen místo, kde najdete to nejlepší z jižních Čech, je to projekt, který vás nadchne, mění se pod rukama a dává smysl.

Malí čeští zemědělci jsou schopni vypěstovat kvalitní produkty, často už jim však nezbývá energie a čas je prodat za cenu a s parádou, kterou si zaslouží. Moje Lhota je živý projekt, který pomáhá zemědělcům a malovýrobcům s kůží na trh. Naší vizí je propojit místní zemědělce s novými zákazníky a otevřít jim další příležitosti k rozvoji, obohatit život místní komunity a společně vytvořit inspirující, spokojenější a udržitelné prostředí.

první online obchod s potravinami na Písecku

O projektu

Jak to děláme? Pomáháme farmářům zviditelnit produkty, hledat nová odbytiště a vytvořit konkurenceschopnou marketingovou strategii Otevřeli jsme první online obchod s potravinami na Písecku (únor 2017) s rozvozem www.mojelhota.cz Kamenný obchod v centru Písku (otevřen květen 2017) je místem pro další vzdělání a užší kontakt dodavatelů a konečných zákazníků Rádi bychom vytvořili také síť velkoodběratelů, kteří budou zpracovávat a vařit z místních surovin.

Autor projektu

TEREZA HÁTLEOVÁ

Hlavní cíle

  • propojit místní zemědělce s novými zákazníky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.