Deniraw

Deniraw s vášní a láskou k životu vytváří dortíky na objednávku v raw kvalitě z nejlepších surovin tak, aby přinášely čistou radost.

Deniraw s vášní a láskou k životu vytváří dortíky na objednávku v raw kvalitě z nejlepších surovin tak, aby přinášely čistou radost. Jedná se o nepečené dortíky z oříšku a ovoce, které byly zpracované do 42 stupňů z čistě přírodních surovin. Nenajdete v nich žádná umělá barviva, konzervanty, éčka a další zbytečnou chemii, jak u některých zákusků a dortů. Cílem je tedy vyrábět dortíky nejvyšší kvality, které jsou plné 100% zdravých ingrediencí a přispívají tak ke zdravému životnímu stylu. Opravdové dortíky, které předčí své tepelně zpracované protějšky. Kvalitní suroviny a vynikající chuť, to jsou hlavní důvody, proč si dortíky zamilujete.

zážitek z dortíku s láskou, s přáteli, s rodinou

O projektu

Deniraw chce být součástí Vašich nezapomenutelných zážitků. Z věcí se dokážeme radovat jen na chvilku, ale co v nás přetrvává a rádi na to vzpomínáme, jsou naše zážitky, plné kouzelných míst, úžasných lidí, smíchu a příběhů.

Dortíky jsou tvořené s láskou pro každého a pro každou příležitost. Oslava narozenin, svátku, narození dítěte, svatby, pořízení mazlíčka apod. Nezapomenutelná chvíle ve spojení s chuťovým zážitkem je prostě dokonalost.

Znásobte Váš zážitek z dortíku s láskou, s přáteli, s rodinou. Opravdové chvíle tvoří nezapomenutelné zážitky s úsměvem na tváři.

S láskou Deniraw www.deniraw.cz

Autor projektu

DENISA MIKULOVÁ

Hlavní cíle

  • vyrábět dortíky nejvyšší kvality, které jsou plné 100% zdravých ingrediencí

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.