Veenice

Nekonečno možností.

Veenice je moderní webová aplikace, která umožňuje uživatelům najít a nabídnout různé aktivity a služby v oblastech jako jsou kurzy, vzdělávání, sport, zábava, práce a volnočasové aktivity. Tato společnost spojuje nabídku a poptávku na jednom místě, což umožňuje uživatelům snadno najít to, co hledají, nebo nabídnout své služby ostatním.

"Cokoli si dokáže lidská mysl představit a čemu dokáže uvěřit, toho může člověk dosáhnout." Napoleon Hill

O projektu

Veenice je inovativní webová aplikace, která zprostředkovává nabídku a poptávku pro různé oblasti činností na svých webových stránkách. Cílem Veenice je spojit jednotlivce, kteří nabízejí širokou škálu kurzů, služeb, vzdělávání a doučování, sportovních aktivit, zábavy, pracovních pozic a dalších možností, s lidmi, kteří mají zájem o tyto různorodé aktivity a příležitosti.

Na platformě Veenice najdete různorodou nabídku aktivit a služeb, které vám umožní rozvíjet své dovednosti, získávat nové znalosti, zapojovat se do sportovních činností, objevovat zábavu a mnoho dalšího. Veenice poskytuje uživatelům přehledný prostor, kde mohou procházet nabídky, vyhledávat podle svých preferencí a komunikovat na přímo s poskytovateli služeb.

Pro poskytovatele služeb a aktivit je Veenice skvělou příležitostí k prezentaci a propagaci jejich nabídek. Mohou vytvářet své profily, detailně popsat své služby, přidávat fotografie a informovat potenciální zájemce o cenách, časech konání a dalších důležitých informacích. Tímto způsobem mohou snadno oslovit širokou cílovou skupinu uživatelů a rozšířit své podnikání. A to vše je jen začátek. Víme, že v segmentu zprostředkování služeb, lze vytvořit takové prostředí, jaké tu ještě nebylo.

Hlavní cíle

  • Zprostředkování služeb
  • Nabídka a poptávka pracovních příležitostí
  • Podpora vzdělávání
  • Snadné a přehledné vyhledávání aktivit

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.