Kamnářství AR

Vytvoření zázemí pro konečné zákazníky. Vzorkovna s funkčními vzorky, prezentace funkčních realizací a tvorba 3D vizualizací.

Jelikož je kamnařina krásné a velice pestré řemeslo a začíná být velmi silná konkurence, je nutné, aby firma kamnářství AR nezůstala pozadu kvůli počátečnímu kapitálu. Je spousta firem, která vyrábí a prodává krbová kamna a krbové vložky, ale jen minimum těchto prodejců nabízí tyto výrobky kvalitní, záleží jim na spokojenosti zákazníků a má zázemí (showroom).

díky kterému se zákazník vžije do svého budoucího interiéru

O projektu

Má vize a směr rozvoje firmy počítá s realizacemi kachlových kamen, obestaveb krbových vložek a prodej kvalitních krbových kamen. Je nutné, aby tyto výrobky zákazník viděl a mohl si je i „osahat“, a viděl je v provozu. Případný kapitál by byl použit na vybavení vzorkovny funkčními a výstavními vzorky, vytvoření kvalitnějších webových stránek, vytvoření e-shopu a zakoupení 3D vizualizačního programu Palettecad, díky kterému se zákazník vžije do svého budoucího interiéru, ale hlavně krbu. Již z předchozích zkušeností vím, že tento program daleko jednodušeji prodá dražší realizaci stavby. Po zaběhnutí tohoto showroomu mě bude čekat další spousta kroků, které po případném tomto úspěšném startu budou na sebe navazovat.

Autor projektu

JAKUB LÁZNIČKA

Hlavní cíle

  • Vytvoření zázemí pro konečné zákazníky
  • Vzorkovna s funkčními vzorky
  • prezentace funkčních realizací a tvorba 3D vizualizací

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.