Dobrůtky z Delmica

Na chvíli se zastavte, zapomeňte na všechny chmury a vychutnejte si naše delikatesy

Ochutnejte tenký plátek vynikající sušené krkovice, nakrájejte si voňavou pancettu, namažte si na chleba jemnou drůbeží paštiku nebo si k pečenému masu dejte lanýžovou omáčku a zažijte tak nevšední chuť našich delikates.

Věříme, že když si člověk vychutná dobré jídlo, přispěje to k jeho osobní pohodě. Chceme proto přinášet našim zákazníkům kvalitní delikatesy z kvalitních surovin za přijatelnou cenu.

Chceme, aby Delmico bylo synonymem pro kvalitní a špičkové delikatesy, u kterých zákazníci získají nevšední chuťový zážitek.
Když vám život chutná

O projektu

Společnost Delmico vznikla s cílem přinášet na trh alternativu k současné nabídce produktů z oblasti delikates. Chceme zúročit své dosavadní mnohaleté zkušenosti a znalost trhu a nabídnout produkty, jejichž základním jmenovatelem bude dokonale vyladěná chuť.

Konkrétně se chceme soustředit na výrobu masových a zeleninových konzervovaných delikates, zejména rilletů, výrobu sušených mas a uzenin italského typu, přílohových omáček ke steakovým masům a v neposlední řadě pak suchých pečících směsí.

Díky tomu, že převážná část našich produktů bude konzervovaná nebo fermentovaná, je možné je skladovat a přepravovat při běžných teplotách. Podstatnou výhodou konzervovaných produktů je i jejich delší trvanlivost. I přesto si však uchovají svoji osobitou chuť a vůni.

Naše produkty jsou určené široké skupině zákazníků. Věříme, že každý si u nás najde ten „svůj“ oblíbený.

Autor projektu

Delmico s.r.o.

Hlavní cíle

  • Chuť, která vás dostane a které neodoláte
  • Chuť, která spojuje lidi a vytváří pohodu
  • Dárky, které potěší a chutnají

Hlasujte

Projekt s nejvíce hlasy získá cenu veřejnosti.