NADKOV

Přinášíme produkty vlastní inovativní konstrukce. Náš projekt špalíkovačů umožní uživatelům nové možnosti při zpracování dřevní biomasy.

Chcete vyrábět z odpadního dřeva palivo? Efektivním zpracováním dát dřevnímu materiálu další možnost využití? Získat levné a ekologické palivo?

S řešením zmíněných otázek vám pomůže náš špalíkovač. V naší vývojové dílně jsme vytvořili originální konstrukci stroje. Na trh přinášíme jedinečné řešení, které umožňuje uživateli zvolit si délku produkovaného materiálu. Délky špalíků 10, 20 a 40 cm Vám dávají nové možnosti výroby palivového dřeva.
pozvednout českou schopnost tvořit kvalitní a cenově dostupné produkty

O projektu

Na palivo může přeměnit například odpadní dřevo z Vašeho lesa, zahrady či sadu. Špalíkovač je možné využít na pile nebo truhlářském provozu. Úspěšně může být využíván při údržbě zeleně nebo pro zpracování materiálu na plantážích rychlerostoucích dřevin.

Ve spolupráci s designérem se nám podařilo vytvořit nezapomenutelný vzhled. Obsluha stroje je snadná. Bezpečnost špalíkovačů byla testována státní zkušebnou.

Stroje si od nás můžete koupit nebo za výhodných podmínek půjčit. Stavebnicová koncepce umožňuje konfigurovat stroj dle Vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat s dotazem.

Ve společnosti NADKOV se zabýváme vývojem a inovacemi různých zařízení. Chceme pozvednout českou schopnost tvořit kvalitní a cenově dostupné produkty.

Autor projektu

PAVEL KUČERA

Hlavní cíle

  • nové možnosti při zpracování dřevní biomasy

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.