Začni svou cestu

Projekt klade důraz na vzdělávání a podporu v nezaměstnanosti v ČR. Našim cílem je, aby každý měl možnost najít si práci a být šťastný.

DŮVOD VZNIKU

V létě roku 2015 jsem osobně vycestoval za prací do UK. Dostal jsem se tam do spárů Česko-Anglické mafie. Nalákali mě do zahraničí pod slibem velkých příjmů. Namísto toho mě pod různými záminkami okradli o veškeré peníze, které jsem si s sebou do UK přivezl a také o několik dalších výplat. Naštěstí jsem celou situaci vyřešil, a řekl jsem si, že nechci, aby se toto znovu stalo mě, NEBO NĚKOMU V MÉM OKOLÍ, a proto jsme založili tento projekt díky kterému jsme pomohli a našli práci v zahraničí více jak 460 lidem.

Spousta mladých lidí ani nemá přehled o tom, jak, či kde hledat práci anebo správné vzdělání, jelikož v českém školství je tato oblast stále přehlížená. A právě proto přicházíme s naším projektem, který vám může pomoci s osobním a profesním rozvojem.
naučit převážně mladé lidi finanční gramotnosti a ukázat jim jak se vyvarovat častým problémům

O projektu

POPIS ČINNOSTI

Práce: •Pomáháme nejen mladým lidem najít si práci v zahraničí a prožít nezapomenutelné zážitky, možnost poznat spoustu nových přátel, navštívit mnoho krásných míst, zlepšit si znalost jazyka, a hlavně vydělat si hezké peníze. •Aktuálně se zaměřujeme na Velkou Británii a otevíráme trh s Holandskem a Německem.

Vzdělání: •Budeme poskytovat vzdělání jak být úspěšný při hledání práce nebo rozvoji svého podnikání. •Projekt je otevřen široké veřejnosti, od studentů a také pro lidi, kteří touží vyzkoušet něco nového, nebo chtějí druhou šanci.

CÍL PROJEKTU

Naším cílem je naučit převážně mladé lidi finanční gramotnosti a ukázat jim jak se vyvarovat častým problémům. Pracujeme také na tom abychom snížili nezaměstnanost v České republice.

Peníze nám také pomohou vytvořit speciální vzdělávací systém, který se bude zabývat různými problémy ze světa práce, financí apod. v Česku a bude ukazovat tipy jak se těmto problémům vyhnout.

ZAKLADATELÉ

Radim Jeník – 22 let, podnikatel Tomáš Fojtů – 21 let, podnikatel a student vysoké školy NEWTON College

www.englishjob.cz facebook.com/an­glickaprace

Autor projektu

RADIM JENÍK

Hlavní cíle

  • aby každý měl možnost najít si práci a být šťastný

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.