LDM Production

Produkční agentura, která se zabývá prodejem vlastních služeb, služeb externích partnerů, produkcí a koprodukcí akcí všeho druhu.

LDM Production (www.ldmproduction.cz) – produkční, eventová a marketingová agentura, která primárně využívá služby a dovednosti lidí v LDM labu*. Služby, které neumíme realizovat přeprodáváme za výhodných podmínek, externí dodavatele neustále ověřujeme, s dodavateli jejich služby inovujeme a měníme podle potřeb trhu.

foto koutky, foto služby, zvučení, osvětlení, pódia, led panely, výroba výzdoby, atd.

O projektu

NaPlesy (www.naplesy.cz) – odnož agentury: pro maturitní, reprezentační i absolventské ple­sy

NaSvatby (www.nasvatby.eu) – odnož agentury: svatby, rozlučky se svobodou, oslavy výročí svateb

NaVečírky (www.navecirky.cz – web aktuálně tvoříme) – odnož agentury: večírky, firemní klientela, dny otevřených dveří

NaAkce (www.naakce.cz – web aktuálně tvoříme) – rozcestník služeb pro akce všeho druhu (zde primárně cílíme na festivaly, zoo, obchodní centra a další místa a subjekty, které se zabývají produkcí akcí)

Eleven (www.e-leven.cz – web aktuálně tvoříme) – odnož agentury: PPC a SEO optimalizace, tvorba online marketingu, web design, grafika, programování

MARA Production (fb.com/marapro­duction) – odnož agentury: video produkce všeho druhu

Zabýváme se prodejem a vývojem služeb z našeho vydavatelství Label de Mimo (LDM lab), ale i služeb od externích dodavatelé a partnerů, se kterými spolupracujeme na větších akcích. Interně disponujeme – grafiky, fotografy, video tvůrci, umělci, dji, webmastery, hudebními producenty, produkčními, mistry zvuku, programátory. Externě se nejvíce zabýváme službami, které jsou poptávány našimi klienty – primárně se jedná o foto koutky, foto služby, zvučení, osvětlení, pódia, led panely, výroba výzdoby, atd.

*LDM lab – společenství aktivní lidí v kultuře, online marketingu, tvorbě webů, programování, reklam, grafice, produkci akcí, hudební produkci, djingu, hudbě, foto a video tvorbě.

Autor projektu

TOMÁŠ HART

Hlavní cíle

  • prodej vlastních služeb, služeb externích partnerů, produkcí a koprodukcí akcí všeho druhu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.