Tradiční pánské holičství

Luxusní pánské holičství využívající koncept světových barber shopů. Precizní střihy, oholení klasickou metodou s napařeným ručníkem.

Jedná se o tradiční pánské holičství. Prostředí pro opravdové muže, kteří si chtějí užít dokonalou péči o svůj zevnějšek. Mohou si zde dopřát oholení klasickou metodou s napařeným ručníkem, kvalitní střih vlasů, opálení chloupků, styling, masáž kštice a obličeje, kvalitní kolínské a podání dobré kávy a whisky.

zvládneme to dotáhnout na jedničku

O projektu

Zákazníci si budou moci zakoupit styling přípravky na vlasy a vousy. Holičství se bude nacházet v centru města Děčín na nejvíc frekventované ulici Tyršova. Prostor je nutné celý zrekonstruovat (odpady, elektřina, topení, design a veškeré vybavení nutné k této činnosti). Dosavadním úspěchem je pronajatý prostor kde se holičství vybuduje. Dále máme navázané kontakty se zkušenými holiči, kteří nás budou školit. Teď to již chce jen podporu z Vaší strany a zvládneme to dotáhnout na jedničku.

Autor projektu

JAKUB STRUK

Hlavní cíle

  • Precizní střihy, oholení klasickou metodou s napařeným ručníkem

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.