Kde to žije

Internetový portál s přehledem událostí z okolí a poskytující služby z oblasti jejich pořádání.

Projekt poskytuje informace a služby v oblasti pořádání událostí. Hlavním stavebním kamenem je seznam událostí, ve kterém mohou návštěvníci filtrovat a hledat tu, která jim vyhovuje nejvíce. Dozví se přesné informace o začátku a konci události (nikoliv tak, že akce začíná v pátek v 17 hodin a končí v neděli v 20 hodin, ale každý den rozepsaný zvlášť), místě konání a dalších informacích.

přesné informace o začátku a konci události

O projektu

Na portál je možné událost i vložit (odkaz, plakát nebo text) a nemusí to být pouze ze strany pořadatele. Pro pořadatele nabízíme možnost zvýšení viditelnosti jejich události na portále. Vedlejším efektem je pak hledání ideálního termínu události. Další částí je pak možnost poptávat nebo nabízet pořadatelskou službu (vyhazovat, paní do šatny, za bar, k pivu atd.). Něco na styl nabídek práce. Zapracována bude i sekce, která bude poskytovat detailní informace o místech konání. Pořadatel pak má možnost si vyhledat přesně to místo, které mu nejvíce vyhovuje. Časem bude přidána i část s články, kde budou na jednotlivé akce recenze nebo fotky a videa z nich.

Autor projektu

JIŘÍ MARUŠÁK

Hlavní cíle

  • poskytovat informace a služby v oblasti pořádání událostí

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.