Modnia.cz

Modnia je módní obchod, který prodává elegantní oblečení, jež na první pohled zaujme. Naše oblečení odkrývá skrytou svůdnost každé ženy!

Modnia je tu pro Vás…Snem každé ženy je mít naplněný šatník módním oblečením, v němž se bude cítit příjemně, zároveň bude elegantní a svůdná. Chtěl bych dívkám a ženám uskutečnit jejich sen.

naplnit náš obchod kvalitním a zároveň dosažitelným oblečením

O projektu

V současné době je ve světě módy nekonečné množství značek a obrovská konkurence na trhu. I přesto jsem vytvořil Modnii – internetový obchod, kde prodáváme dámské oblečení, které má za cíl vyzdvihnout krásu ženského těla, podtrhnout jeho křivky. A především je cenově dostupné pro zákazníky střední vrstvy. Rád bych, aby se Modnia stala jejich značkou a místem, kde se plní přání. Velmi důležitý je pro nás i materiál, ze kterého je daný kousek oblečení ušitý. Dbáme na kvalitu nabízeného zboží. Každý kus oblečení, který na webu máme, předem vyzkoušíme a až poté popisujeme, abychom věděli, co prodáváme. Mou vizí do blízké budoucnosti je naplnit náš obchod kvalitním a zároveň dosažitelným oblečením a zviditelnit Modnii ženskému světu. Podívejte se a zhodnoťte výsledek sami – https://www.modnia.cz/

Autor projektu

MICHAL BRŮŽEK

Hlavní cíle

  • vyzdvihnout krásu ženského těla

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.