Demander.cz

Demander.cz představuje nový digitální svět, kde se setkávají zájmy firem napříč všemi segmenty trhu. Spojujeme firmy a pomáháme jim růst.

Představte si, že můžete být na jednom místě ve spojení s ostatními podnikateli a firmami. Efektivně šeřit čas, peníze a získat nové zakázky. Současně najít nové kontakty, nové zaměstnance a v neposlední řadě být také kreativní – publikovat články, sdílet významné okamžiky Vaší firmy s veřejností a oslovit tak mnoho lidí.

Spojuje podnikatele a firmy v České republice

O projektu

Demander.cz představuje moderní platformu zaměřenou na získání nových zakázek, nabídku vlastních služeb a prezentaci firmy. Jedná se o B2B poptávkový systém, kde se setkávají zájmy a potřeby společností napříč všemi segmenty trhu. Demander.cz je tedy poptávkový server nové generace, který zájemcům nabízí víc než jen možnost zadávat poptávky a reagovat na ně.

Internetová aplikace Demander.cz byla vytvořena právě kvůli tomu, aby usnadnila firmám podnikání. Spojuje podnikatele a firmy v České republice, pomáhá jim a přibližuje lidem jejich aktivity. Zadávejte poptávky s přesnou specifikací, prezentujte se veřejnosti nebo třeba jen představte zajímavý příběh, který stojí za Vaší firmou.

Autor projektu

JAN BEK

Hlavní cíle

  • nový digitální svět, kde se setkávají zájmy firem napříč všemi segmenty trhu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.