Je na čase se začít bránit

Pomoc lidem hájit svá práva, domáhat se svých nároků a nenechat se zastrašit - TO JE NAŠÍM CÍLEM!

Dovolujeme si Vám představit naši společnost NEVÁHEJTE A BRAŇTE SE.

Vyplatí se bránit a bojovat za spravedlnost.

O projektu

Proč takový název? Je spousta lidí, kteří se v dnešní době dostali do nějaké svízelné situace. Ať už se jedná o řešení dluhů a exekucí, které jsou mnohdy vedeny nezákonně, nevyplácení pojistných událostí – nevyplacení či krácení pojistného plnění, výpovědi pojistných rizik či zrušení celé pojistné smlouvy nebo také škody způsobené soudy, policií a jiným státními orgány či úředními osobami. Jsme tu pro Vás a chceme Vám ukázat, že se vyplatí BRÁNIT SE a bojovat za spravedlnost, ačkoliv je to při nejednotné rozhodovací praxi soudů dosti obtížné. Nicméně je třeba zdůraznit, že naší prioritou je řešit veškeré Vaše problémy mimosoudní cestou, což se především u nebankovních půjček a vymáhání hrazení pojistného plnění od pojišťoven velmi daří. Ptáte-li se proč tomu tak je, tak naše odpověď zní, že tyto subjekty si jsou velmi dobře sami vědomi toho, že Vaše nároky jsou zcela oprávněné, ale pouze čekají, zda to skutečně začnete řešit s odborníkem či se necháte odbýt jako většina lidí.

Naše společnost Vám pomáhá bojovat na všech frontách. Jen se nesmíte stydět za své problémy a nebát se o nich mluvit. Jsme tady pro Vás, abychom bojovali za Vaše práva proti těm co Vaši neochotu bránit se jen zneužívají ve svůj prospěch. Tak na co ještě čekáte? NEVÁHEJTE už..

Autor projektu

PETRA INGROVÁ

Hlavní cíle

  • Pomoc lidem hájit svá práva, domáhat se svých nároků a nenechat se zastrašit.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.