JedeSe.cz

Tento portál bude spojovat lidi se stejným zájmem a usnadní jim dopravu za akcí.

Chtěla bych vám představit novou službu, která na našem trhu chybí.

Spolujízda za akcí.

O projektu

Ve svém okolí mám spousty přátel, jež by tento projekt mohli využívat. A nejen oni – v České republice se najdou další aktivní lidé, kterým se tato služba může hodit, ale zatím to ještě ani netuší…

Myšlenka těchto stránek mě napadla, když jsme vyráželi s partou na akční dovolené. Nejdříve jsme se nemohli „poskládat“ do auta, jindy zase jelo aut více, takže nebyla dostatečne využita kapacita těchto aut. Co s tím? Přicházím s řešením.

Například: Chystám se jet na koncert a mám auto. Nikdo z mých přátel se však nechce přidat. Nerad podnikám akce sám, a tak bych chtěla najít partu lidí, kteří by jeli se mnou a zároveň přispěli na cestu. Normálně bych zůstala zklamaná doma a nic nepodnikla. Ale ne teď, když je k dispozici JedeSe.cz. Navštívím portál, založím akci Jízda na koncert a počkám si, až se mi přihlásí další cestující. Služba funguje i naopak – když budu chtít něco podniknout a nesedět doma, můžu se nechat inspirovat a podívat se, kdo kam jede a má volné místo.

Od běžné „spolujízdy“ se tato služba liší tím, že bude mířená na spolujízdu za akcí (na akci). Jízda / Akce bude vždy za nějakým účelem (ne jen cesta odněkud někam, ale odněkud někam něco dělat). Je pak na lidech, zda budou chtít trávit čas spolu…

Existují sice různé stránky, hlavně sociální sítě, kde je možné vést diskuzi na daná témata. Tyto jsou však úzce profilované a jen monotématické. Můj projekt by obsáhl velké spektrum činností a díky tomu oslovil široký okruh lidí.

Autor projektu

IVA NOVÁKOVÁ

Hlavní cíle

  • Spojovat lidi se stejnými zájmy.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.