Cap.on

Remon by Rebeka Monhartová je módní značka založená roku 2016, s hlavním zaměřením na výrobu plstěných kšiltovek Cap.on.

Nejznámějším produktem značky jsou na míru vyráběné plstěné kšiltovky Cap.on, při objednání lze zvolit barevnou kombinaci a velikost kšiltovek.

Kšiltovka na míru.

O projektu

Na přání zákazníka však lze upravit i velikost kšiltu, výšku těla kšiltovky, popřípadě upravovat umístění loga. Zákazník si může vybrat z deseti různých velikostí (53–62cm) a kombinacemi barevných plstěných těl kšiltovky (tvarovány na dřevěných hlavách do polokulatého tvaru), barevných rypsových stuh a barevných kožených log. Lze tak vytvořit téměř 1 000 různých kombinací. U kšiltovek je kladen veliký důraz na kvalitu materiálů (používá kvalitnější kloboučnický materiál, králičí srst), ale i kvalitu samotného zpracování. Každý kus je vyráběný pouze ručně a každému zákazníkovi na míru. Ráda bych vytvořila tradici značky, která bude založená na kvalitním zpracování a kvalitních materiálech. Dále značku, která bude produkovat ručně vyráběné produkty a i přesto však bude cenově dostupná pro širší veřejnost. Produktem značky zůstane kšiltovka Cap.on, která bude dostupná v různých provedeních, vyjde v různých limitovaných edicích a stále bude podporovat stávající myšlenku, že se jedná o produkt, který není věkově ani genderově omezen. Cílem je vytvořit módní značku, která bude reprezentovat i za hranicemi České republiky a posune tak českou módu do povědomí i v zahraničí. Do budoucna je koncept Cap.on plánován tak, aby celoročně nabízel stálý výběr barev. V příštím roce bych ráda stávající řadu doplnila o dětskou kolekci, která by se postupně začlenila a stala se tak součástí stálou nabídky. Plánuji také vytvářet sezónní či limitované edice, které by byly dostupné pouze v určitém množství. Ty bych ráda vytvářela jednou až dvakrát ročně. Co se týká mých oděvních kolekcí, ty zatím nejsou tvořeny pravidelně a jsou jen malou součástí mého podnikání. Do budoucna je jejich pravidelnost a rozšíření jedním z mých cílů.

Autor projektu

REBEKA MONHARTOVÁ

Hlavní cíle

  • Vytvořit módní značku, která bude reprezentovat i za hranicemi České republiky.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.