rosea

Kabelky a tašky na míru - stačí si pouze zvolit design a pak si vše personalizovat dle vašich přání a vašeho osobního stylu.

Rosea je značka, která vznikla v září 2017 a má za cíl zprostředkovat mužům i ženám kabelky a tašky, které si budou moci plně personalizovat. Tím, že jsme stále velmi mladá společnost, tak máme na trhu pouze dvě varianty kabelek, ale za to s velkým množstvím barev, s kterým lze přizpůsobit kabelku osobnímu stylu.

Kůže a kování které používáme jsou italské a jsou jedny z nejlepších na trhu

O projektu

V nejbližší budoucnosti se chystáme vyjít s dalšími produkty a možností přizpůsobit si i vnitřní kapsy a doplňky jako například obal na mobil, peněženku, rukavice atd. Takže člověk si bude moci od nás objednat vše, co potřebuje v jakékoliv barvě, s jeho iniciály a v úžasné kvalitě. Kůže a kování které používáme jsou italské a jsou jedny z nejlepších na trhu. Celé zpracování kabelek je v České Republice dělané manufakturou, která zpracovává a dodává výrobky po celé Evropě.

Autor projektu

JANA SEDIVA

Hlavní cíle

  • zprostředkovat mužům i ženám kabelky a tašky, které si budou moci plně personalizovat

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.