Batolenky, svoboda naháčům

Batolenky jsou batolecí nadkolenky pro náruživé lezce až začínající chodce, resp. pro všechny malé a zvídavé objevitele od 9 do 15 měsíců!

Batolenky jsou „bejby ponožky“ mající nejen všech „5 p“, mají navíc „7 N“!

Svoboda náháčům a pohoda rodičům.

O projektu

Nadkolenky, Nákolenky Nebo Návleky, Naháčům Na Nožky! Jsou tu pro kábéčka (kojence/batolata) od cca 9 do 15 měsíců, kteří (hyper)aktivně lezou nebo s úspěchy i pády zarputile trénují své první krůčky. Vlajkonožkami Batolenek jsou speciální nadkolenky s kolenním chráničem ze zesíleného froté k prevenci jejich úrazu. Batolenky jsou na doma. Na lítačku, na větračku. Na padačku! Na rozdíl od ostatního ošacení se nesvlékají, nestahují, jsou proto vhodné pro výuku na nočník nebo pro bezplenkovou komunikační metodu. Třeba jako alternativa k rychloprdkám – turboprdky! Jsou jako stvořené pro nošení v šátku. Nebo jako spodní vrstva pro venkovní sporty (odrážedla, pískování, všechnohrátky). Do holinek neznají konkurenci! Nebo jednoduše jako módní doplněk, paráda do zájmových kroužků a rodinných center. Jako fotbalové štulpny pro fandění s tátou. Je tolik dalších možností! Batolenky mají na prvním místě bezpečí a pohodlí. Kromě kolenního chrániče jsou navíc na dvou místech opatřeny zvláštními stahovacími gumičkami pro lepší držení na noze a prodlouženými lemy, aby nikde neškrtily a seděly přesně akorát. A jak se již od dob našich babiček traduje – hlavně klid a nohy v teple! Motto Batolenek „svoboda naháčům“ proto znamená hlavně pohodu rodičům. Batolenky jsou úzkoprofilovka, ale jedny Vám rozhodně stačit nebudou! Batolenky jsou unikátní český nápad, jsou ryze české. Vyráběné u nás doma a v té nejlepší kvalitě. Přesvědčte se radši hned sami, kompletní prezentace projektu je na www.facebook.com/batolenky (tyto stránky zároveň fungují jako eshop).

Autor projektu

PETRA NOSKOVÁ

Hlavní cíle

  • Bezpečí a pohodlí pro kojence i batolata.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.