MUJSALON.COM

Online svět zdraví, krásy a stylu s možností vyhledávat na základě DOPORUČENÍ a NEJBLIŽŠÍ POLOHY, navíc s vyhledáváním KDE KOUPÍM.

Rychlý vyhledávač nejbližší možné prodejny či salonu s možností koupit kosmetické značky, VÝŽIVOVÉ doplňky a další produkty spojené s online světem zdraví, krásy a stylu

Online svět zdraví a krásy.

O projektu

Předností projektu je, že vše z oblasti zdraví, krásy a stylu najdete pod jednou web střechou, seřazené dle DOPORUČENÍ salonů/služeb /značek klienty, příp. možnosti vyhledat 5 nejbližších salonů/služeb/zna­ček ve svém okolí. K další uživatelské výhodě patří filtrace dle hledaného názvu. Cílem projektu mujsalon.com je: • nahradit v obecném povědomí široké veřejnosti seznam.cz a google.cz portálem a on-line světem mujsalon.com a stát se lídrem na trhu ve světě zdraví, krásy a stylu v horizontu 2 let a stabilizovat pozici na trhu a povědomí MUJSALON.COM a rozšířit jej – zahraniční trh. • Plán: SLOVENSKO/USA/LON­DÝN/POLSKO/ITÁ­LIE… • usnadnění / vyhledávání jednotlivých inzerujících salonů či služeb v online světě internetu • vytvoření vlastní ucelené prezentace bez přílišných nákladů za vlastni web – tj. profil, zviditelnění se na základě „DOPORUČENÍ“ svých spokojených klientů, prezentace jejich práce či novinek v oblasti péče, rozhovory s osobnosti salonů – BLOG, DOPORUČUJEME, GALERIE. • I ten nejmenší salon/služba či produkt má šanci být vidět s on-line mujsalon.com • Usnadnit inzerentovi cestu k získávání nových klientů na základě profesionální prezentace – aktuální, přístup inzerenta do administrace (příp. správa od manažerů mujsalon.com) • Usnadnit vyhledávání salonů/značek či služeb koncovým zákazníkům dle doporučení, kraje, města, značky, segmentu apod., orientace a přehled, novinky na trhu (PR články a doporučení na PRBLOGU mujsalon.com)

Autor projektu

IVANA GREIFENTHALOVÁ

Hlavní cíle

  • Být lídrem v online světě zdraví a krásy.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.