DRONPRO - Dáváme kamerám křídla

S rychle přibývajícím počtem zájemců o oblast spojenou s drony reagujeme na poptávku projektem DronPRO, v níž nabídneme komplexní služby.

Realizací start-upu Dron-Půjčovna jsme analyzovali trh a potřeby zákazníků z oblasti bezpilotních systémů, neboli dronů (drony pocházejí původně z vojenského žargonu).

Dáváme kamerám křídla

O projektu

Po 10ti měsících jsme se rozhodli etablovat na trhu s drony projektem DronPRO se sloganem „Dáváme kamerám křídla“. Tento projekt je koncipovaný primárně jako produkční společnost se specializací na natáčení z dronu, dále však nabízí v rámci full servisu rovněž komplexní služby typu:

- půjčení a prodej dronů + filmové techniky (včetně dronů s unikátním designem od předních českých umělců) – zaměřujeme se pouze na produkty světového leadra na trhu, na čínskou značku DJI
- školení se zaměřením na natáčení; příprava na pilotní zkoušky – námi přezdívaný „řidičák na dron“ :)
- záruční i pozáruční servis
- zprostředkování havarijního pojištění i pojištění povinného ručení

Díky bakalářským pracím, které jsme s přítelkyní psali na téma: „Analýza rizik spojená s provozem dronů“ a „Expanze zahraničního výrobce dronů na český trh“, jsme si ucelili přehled z oblasti dronů. Spoléháme na kvalitní online marketing pod taktovkou Davida Šolce a komunikaci skrze sociální sítě s rovněž velice schopnými kluky ze Sirotek&Gemer¬le. Disponujeme znalostmi z podnikatelské VŠ a zkušenostmi z již předchozích start-upů (Rozvozák.cz – nyní zastřešuje KFC Rozvoz a MojeVýuka – interaktivní vzdělávání), které jsme spoluzakládali. Našim cílem je řídit společnost ku blahu i prospěchu okolí a rovněž vytvořit nová pracovní místa, jež budou mít jistě bohaté využití a společenskou hodnotu v následujících letech. Naším snem je být na titulce Forbesu :).

Autor projektu

ALEXANDR NOVOTNÝ

Hlavní cíle

  • Umožnit každému natáčet svět z ptačí perspektivy.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.