PRIMULUS

PRIMULUS je komplex vitamínů, minerálů a výtažků z bylin, který podporuje vášeň, výkon a vitalitu u mužů. Moderní multivitamín pro muže.

Objevte sílu pečlivě vybraných vitamínů, minerálů a extraktů z bylin v jedinečném doplňku stravy vyvinutém speciálně pro muže.

Moderní multivitamín pro muže

O projektu

PRIMULUS je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Unikátní složení vitamínů a minerálů, které pomáhají (nejen) udržet u mužů optimální hladinu testosteronu.

Cílem projektu je zvýšit povědomí o současném problému snížené hladiny testosteronu u mužů a nabídnout vhodné řešení v podobě unikátního doplňku stravy.

Snížená hladina testosteronu (také často označovaná jako „Andropauza“ či „Mužský přechod“) má u mužů za následek mnoho negativních vlivů, jako např. únava, horší soustředění, náladovost, vyšší sklon k obezitě, neplodnost a také snížené libido.

PRIMULUS má za cíl naučit současné muže se více starat o své zdraví a nabízí proto multivitamín pro muže, který svým přístupem, podobou a moderním pojetím představuje svěží způsob, jak muže přimět k větší starosti o jejich pravidelný přísun vitamínů a minerálů.

Produkt obsahuje jedny z nejdůležitějších vitamínů a minerálů pro lidské tělo, jako je vitamín D, hořčík, zinek, vitamín C, vitamín B6 a selen. Dále je složení obohaceno o extrakty z pískavice řeckého sena a kotvičníku zemního.

Všechny uvedené složky jsou zastoupeny v optimálním množství pro požadovaný efekt.

Především nedostatek vitamínu D a hořčíku je často uváděn odborníky i médii jako problém současné doby.

PRIMULUS je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován. Výroba podléhá přísným kritériím a jsou při ní používány nejmodernější technologie.

Pryč je doba, kdy vitamíny a minerály byly nudné a jejich složení účinných látek bylo příliš nízké.

Přichází PRIMULUS

Moderní multivitamín pro muže www.primulus.cz

Autor projektu

MARTIN LUKÁŠ

Hlavní cíle

  • Zvýšit povědomí o problému snížené hladiny testosteronu u mužů a nabídnout vhodné řešení.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.