pillmo

Projekt pillmo - zdraví ve vašich rukách

Mnoho z nás bere denně mnoho léků. Ty mají různou indikaci a složení, rozličné formy a dávkují se v jinou dobu. Musíme ve své paměti uchovávat příliš mnoho informací, tak proč ji trochu neodlehčit?

PROTOŽE NA ZDRAVÍ NÁM OPRAVDU ZÁLEŽÍ

O projektu

Pomáháme pacientům brát správné léky, správným způsobem, ve správný čas. Proto jsme vyvinuli aplikaci pro mobilní telefony, která Vám s tímto pomůže.

V přípravě je modul kontroly kontraindikací mezi léky. Právě tato kontrola může zachránit lidské životy.

Celý projekt pillmo je koncipován jako platforma …a tak kromě aplikace, která v budoucnu umožní i jednoduchou možnost online nákupu léků a komunikaci s lékárnami, dále připravujeme chytrý organizér na léky. Co takový organizér umí? Kromě toho, že je stylový a vejde se do kapsy či kabelky, Vás upozorní ve chvíli, kdy máte léky brát. A pokud zrovna nemůžete léky najít, aplikace Vám ukáže, kde přesně jsou. Nevíte, v jaké kabelce máte klíče? Pokud si je zavěsíte na organizér, už je nikdy nebudete hledat.

PODPOŘTE NÁS!

Naše aplikace jsou zdarma a bez reklam! Pokud se vám to takto líbí, máte možnost nás podpořit a tak urychlit další vývoj. Aplikaci pro iOS si již nyní můžete stáhnout zde: https://itunes.apple.com/…/id997398812 Na verzi pro Android se nyní pracuje.

Více informací na pillmo.cz

Facebook: /pillmocz

Twitter: @pillmocz

Autor projektu

JIŘÍ ETTLER

Hlavní cíle

  • zdraví ve vašich rukách

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.