Včelí farma Annkas

Založili jsme sociální podnik - včelí farmu s výrobnou, která se bude zaměřovat na včelí a bylinné produkty.

Založili jsme sociální podnik – včelí farmu, která se bude zabývat zpracováváním nejen včelích, ale i bylinných produktů. Chceme zaměstnat osoby dlouhodobě znevýhodněné na trhu práce z našeho regionu a dále náš region dodavatelsky využívat. Hlavním cílem je návrat k řemeslu včelaření a k přírodě a dále propagace řemesel vztahujícíh se k této tématice.

výroba bude realizována hand made

O projektu

Námi plánovaná výrobní řada skýtá několik druhů výrobků: svíčky ze včelího vosku (lité a stáčené z mezistěn), ozdoby ze včelího vosku, dárkové sady, bylinné pytlíčky, bylinné koupelové sole, bylinnou a včelí kosmetiku, různé druhy medů, výrobu mezistěn, a další. Větší část našich výrobků budeme vyrábět z vlastních surovin (včelí produkty a bylinné produkty). Veškerá výroba bude realizována hand made za nejpřísnějších hygienických pravidel. Plný rozvoj naší společnosti plánujeme do konce roku 2017.

Autor projektu

ANDREA NOVOTNÁ

Hlavní cíle

  • návrat k řemeslu včelaření a k přírodě
  • propagace řemesel vztahujícíh se k této tématice

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.