Figram

Aplikace pro smartphony, tablety a vzdělávací web, která bude sloužit k výuce finanční gramotnosti, aby lidé uměli lépe hospodařit s penězi

Představte jak snadné by mohlo být pečovat o své finance. A cítit při tom jistotu, že můžete sami na sebe spoléhat. Že Vás nikdo nemůže donutit podepsat smlouvu, které nerozumíte. Že Vaši milovaní jsou také šťastní a v bezpečí, protože vědí, jak naložit s penězi. Bylo by krásně, kdybychom všichni věděli, jak se postavit ke svým penězům, abychom o ně nepřišli, a aby za nás vydělávaly. A víte co? Řešení je již na cestě do Vaší kapsy.

Jednoduše a hravě k finanční gramotnosti.

O projektu

Jmenuji se Ivo Veselý a mám sen. Chci, aby se nikdo z mých spolužáků a přátel nedostal do zbytečných dluhů. Chci, aby moje rodina byla finančně gramotná, teď a v budoucnu. Chci, aby nikdo netrpěl, kvůli zbytečnému zadlužování, a proto se nerozpadali rodiny, nekomplikovali se životy lidí a jejich sny. A proto chci něco udělat. Můj sen se jmenuje FIGRAM

Figram je vzdělávací aplikace finanční gramotnosti pro chytré telefony, tablety a vzdělávací web. Díky spolupráci a konzultacím s profesionály z Ministerstva financí a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, zástupců vyučujících a lektorů je zajištěno, že aplikace bude profesionální a efektivní a přesto zábavná a jednoduchá na pochopení.

V České Republice bylo vypracováno mnoho studií a průzkumů ze kterých vyplývá, že určité skupiny lidí jsou více či méně finančně negramotní. Tím roste počet nepoctivců, kteří se snaží vydělat na neznalosti druhých. Tomu chceme zabránit a chceme, aby lidé uměli lépe hospodařit se svými financemi.

Děkujeme za podporu! A hodně úspěchů i ostatním projektům! :-)

Autor projektu

IVO VESELÝ

Hlavní cíle

  • Zvýšení finanční gramotnosti.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.