FUN FAMILY FITNESS

Pokud nebudeme zdraví, s kondicí a energií, nebudeme moci nic - užívat života, rodiny, pracovat, budovat - pomůžeme vám najít správný směr

Po mnoha letech v byznys sféře a velmi atraktivní práci jsme s partnerem zjistili, že žijeme v „poklusu“, v autě se zastávkami u fastfoodu. A zjistili jsme, že takto nežijeme bohužel pouze my.

Tak trochu jiné fitness

O projektu

Rozhodli jsme se to i za cenu dočasného omezení a rizika změnit, s tím, že chceme ukázat i ostatním že to jde :-). A tak jsme postupně budovali fitness centrum – ne klasické fitko, ale FUN FAMILY – to je základ naší vize. Místo, kde se mohou potkávat děti se svými rodiči při sportovních aktivitách různého směru, místo, kde se nebojíte začít cvičit, protože jste to dlouho nebo nikdy nedělali, místo, kde vás trenér bude vnímat a naučí vás vše potřebné pro vaši pohodu fyzickou a psychickou. Stáváme se místem, kde lidé rádi komunikují a zase se učí spolu mluvit nejen přes chat, kde vznikají nová přátelství, oddíly i lásky. Spojujeme nejen fyzickou aktivitu, ale i psychoterape­utické a koučovací metody, správné stravování a výživový režim, relaxační aktivity. Ano – řeknete si, to je v každém fitku, ale my jsme stále nablízku, známe své klienty, jejich individualitu, jsme prostě opravdu FUN FAMILY. To vše s naprostými profesionály a zkušenými trenéry, lektory a kouči, v pohodovém a přátelském prostředí. Díky vlastní prožité zkušenosti a prokazatelným výsledkům jsme se rozhodli vytvořit metodiku pro ostatní centra, jak komplexně pracovat s klientem za mentorské podpory našeho lektorského týmu, včetně pomoci se správnou publicitou a efektivním PR. Nejde o to žít své životy, budovat kariéru a stavět si krásné domy, jde o to si život užít se všemi možnostmi, které nám nabízí v plné fyzické a psychické pohodě, potom i ten byznys a kariéra jdou ruku v ruce s dalšími úspěchy. Je nutné začít sami od sebe, svých nejbližších, své rodiny a tady je všem partnerem FUN FAMILY FITNESS.

Fun Family Fitness David, Lucie, Natalie a Ella

Autor projektu

DAVID SOCHOR

Hlavní cíle

  • Vybudovat místo, kde se mohou potkávat děti se svými rodiči při sportovních aktivitách různého směru.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.