Moje Bezlepkárna

Projekt Moje Belepkárna je založen na ruční výrobě pekařských a cukrářských bezlepkových produktů z čerstvých surovin a bez konzervantů.

Změnila Váš život diagnóza celiakie či alergie na lepek? Jste zvyklí na chuť běžných potravin a tento standard nechcete měnit? Vyznáváte zdravý životní styl a chcete také zdravě mlsat? Jste sportovci duchem i tělem a vydanou energii potřebujete zdravě doplnit? Nebo jen potřebujete zdravé dobroty na oslavu, rodinné grilování či zahradní party?

Čerstvost je základní surovinou

O projektu

Nejen pro Vás jsme vyvinuli bezlepkové produkty té nejvyšší kvality.

Projekt Moje Bezlepkárna se zaměřuje na ruční výrobu pekařských a cukrářských výrobků neobsahujících lepek, některé produkty neobsahují kromě lepku ani laktózu a vejce. Hlavním cílem projektu je výroba takových produktů, které budou chuťově a kvalitativně k nerozeznání od běžných produktů obsahujících alergeny. Pro výrobu používáme výhradně čerstvé suroviny od prověřených českých dodavatelů.

Jelikož se snažíme, aby byl projekt Moje Bezlepkárna „živým organismem“, neustále pro Vás vyvíjíme a připravujeme nové a chutnější bezlepkové produkty. Samotné portfolio našich produktů je založeno nejen na tradičních, ale i moderních recepturách z celého světa.

Prioritou je pro nás zdraví každého zákazníka, a proto jsou naše výrobky pečlivě zabaleny tak, aby nemohlo dojít ke kontaminaci jinými alergeny z okolí. Velikosti a hmotnosti produktů jsou navrženy tak, aby plně uspokojily každého našeho zákazníka. Snažíme se omezit co největší množství alergenů v samotných produktech. Portfolio produktů projektu Moje Bezlepkárna tvoří nejen čerstvé, ale také trvanlivé produkty.

Abychom přiblížili naše produkty co nejblíže zákazníkovi, rozvíjíme v současné době plán franchisové spolupráce. Cílem tohoto kroku je pokrytí nejen velkých, ale i menších měst na území celé České republiky malými stánky, které se budou zaměřovat výhradně na prodej našich bezlepkových produktů. Dále rozvíjíme spolupráci se zavedenými společnostmi na území hlavního města Prahy a Brna.

Bližší informace o produktech naleznete na www.mojebezlepkarna.cz.

Autor projektu

VLADIMÍR BRTNÍK

Hlavní cíle

  • Vyrábět kvalitní bezlepkové pečivo z čerstvých surovin, bez konzervantů.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.