EnjoyTeam

EnjoyTeam je tým lidí, který si společně užívá života!

EnjoyTeam má za sebou již několik úspěšných akcí, které jsou zaměřené na:

Možnost poznávat nové přátele
Nové zážitky, na které člověk jen tak nezapomene
Vyjít z klasického stereotypu
Platforma by měla být zábavným místem

O projektu

Zároveň s IT týmem rozvíjíme platformu, která bude zaměřena hlavně na rozvíjení a zkvalitňování služeb pro celý EnjoyTeam. Každý organizátor akcí EnjoyTeamu, který do teď vše zajišťoval sám bude mít možnost využít tuto platformu k tomu, aby vše bylo jednodušší a to převážně seskupování lidí na akci, nastavit počet míst na akci apod. Platformu ocení i členové EnjoyTeamu, kteří budou mít možnost možnost zjistit, kdo na akci přijde, zjistit základní informace o členech, sbírat body či soutěžit o různé ceny. Postupně máme v plánu přidávat i další funkce, které budou přibývat na základě zpětné vazby. Platforma by měla být zábavným místem, kde člověk rád stráví čas, ale zároveň bude motivován chodit mezi lidi, jelikož bude mít díky platformě neustále spoustu možností.

Je to myšlenka, která na trhu chybí a peníze budou využity převážně do IT týmu, soutěží, některých větších akcí, do kterých je třeba investovat a celkově rozvoje EnjoyTeamu a celé této myšlenky. Finanční částka nás velmi podpoří k urychlení rozvoje EnjoyTeamu.

Autor projektu

STEANLY ANGEL

Hlavní cíle

  • společně si užívat života!

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.