Everything for women

Everything for women je eshop pro ženy, ozvláštněný dalšími programy.

Everything for women je internetový eshop určený výhradně pro ženy. Uvědomuji si, že těchto eshopu je v Česku nespočetně mnoho, proto tento projekt je ozvláštněný dalšími programy, které jsou více pro ženy zajímavé a odlišuje se to od konkurence.

mohou nakoupit, podělit se o rady/tipy na forum, vyměnit kousky oblečení

O projektu

V čem je projekt unikátní?

Vybraný sortiment v obchodě – Jedná se o zboží dovážené ze zahraničí, pěkné kousky, které se nedají v ČR sehnat nebo jen málo.
Výhodné ceny – Oblečení a boty budou k mání od 299,–
Doplňky od designérky – Ruční výroba doplňků od Slovenské designérky k mání jen na Everything for women.
Program ,, Jak nakoupím ZDARMA ,, – Jedná se o provizní program, který umožní ženám nakoupit oblečení za splněné úkoly a nasbírané fiktivní peníze mohou dále použít ke koupi zboží na eshopu. Žádné poukázky nebo přeměna bodů na slevy jak to je u konkurence.
Program ,, Má burza oblečení ,, – Tento program je určený pro ženy, které momentálně nemají v plánu nakupovat, ale mají oblečení, které už nenosí a rády mění oblečení s kamarádkami. Tady mohou taky a ZDARMA! Jedná se být v podvědomí žen, kdy jsou momentálně vůči obchodu pasivní.
Cíl obchodu? Vytvořit pro ženy z ČR místo kde se budou cítit dobře – mohou nakoupit, podělit se o rady/tipy na forum, vyměnit kousky oblečení s ostatními.

Autor projektu

STANKO RADIVOJAC

Hlavní cíle

  • Vytvořit pro ženy z ČR místo kde se budou cítit dobře

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.