Black Kale

Jsme přední výrobci BIO Cold Pressed Juiců a chceme, aby naše zdravé šťávy byly dostupné napříč celou Českou a Slovenskou republikou.

Společnost Black Kale jsme založili, abychom pomohli lidem ke kvalitnímu zdravému životnímu stylu, abychom je dokázali inspirovat, změnili zaběhnuté pořádky v souvislosti s konvenční stravou a vyzdvihli prospěšnost produktů rostlinného původu.

BIO šťávy a rostlinná mléka lisovaná za studena v ČR a bez úprav

O projektu

Naši filozofii šíříme prostřednictvím výroby a distribucí BIO ovocných a zeleninových šťáv, které vyrábíme v raw kvalitě. Šťávy listujeme za studena a nepoužíváme žádnou pasterizaci či paskalizaci. Vyrábíme pouze z BIO surovin, šťávy mícháme dle vlastních receptur, které láhvujeme do skleněných láhví a doručíme až k vám domů.

Máme již mnoho spokojených zákazníků, což nám dává jasný signál, že jdeme tou správnou cestou.

Chceme, aby naše BIO šťávy a produkty byly dostupné napříč celou Českou a Slovenskou republikou, zkrátka máme opravdu velké plány do budoucna, které chceme realizovat v co nejkratší možné době.

A právě s vaší podporou naše realizace bude daleko rychlejší, pomůžete nám se totiž doslova nastartovat.

Pokud chcete, aby se v naší zemi něco změnilo v souvislosti se zdravým životním stylem, chcete podpořit něco co má opravdu smysl a již úspěšně funguje, stačí, když kliknete na tlačítko HLASOVAT a budete sdílet naši vizi s ostatními.

No a o zbytek se už postaráme my :-)

Děkujeme za váš čas a za vaši podporu :-)

Web: www.blackkale.cz

Autor projektu

DANIEL ŠKUBAL

Hlavní cíle

  • Chceme, aby naše BIO šťávy a produkty byly dostupné napříč celou Českou a Slovenskou republikou

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.