Báječný večer

Nejsme klasická seznamovací agentura. Chceme Vás seznámit netradičně. Chceme, abyste zažili Báječný večer!

Máte chuť se seznámit? Nemáte příležitost? Nevěříte internetovým seznamkám? Chcete si v uspěchaném pracovním týdnu příjemně popovídat, pobavit se a poznat nové přátelé? Od toho jsme tu my!

Život je o poznávání a především o tom, žít ho vedle někoho, s kým se jeví ještě krásnější!

O projektu

Nejsme klasická seznamovací agentura. Chceme Vás seznámit netradičně – a to v prostředí, které máte rádi. Dáme vám možnost vidět se, pobavit se, popovídat si během příjemného večera s Vaším možným protějškem nebo poznat nového přítele či přátele. Jednou za čtrnáct dní pořádáme „Báječný večer“ pro nezadané v různých městech České republiky. Máte-li zájem, přihlásit se je velmi jednoduché, kliknete na název „Další Báječný večer“ v horním menu našich webových stránek a vyplníte uvedený formulář, my vás poté budeme nejpozději do druhého dne kontaktovat.

Uhradíte „administrativní večerní“ poplatek 250 Kč a pak už jen dobře naladěni dorazíte. V ceně poplatku je welcome drink a zábavný večer s dobrovolným programem, kde možná potkáte svou novou lásku nebo nové přátelé!

Autor projektu

MICHAELA RANDÝSKOVÁ

Hlavní cíle

  • Chceme Vás seznámit netradičně
  • Chceme, abyste zažili Báječný večer!

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.