Papoušek-výuka

Odteď si vaše dítě bude procvičovat češtinu, kdykoliv zapne počítač. Víme to jistě. Dosáhnete toho pomocí výukového programu Papoušek.

Ať už vaše dítě hraje hru nebo surfuje po internetu, výukový program Papoušek zábavu v pravidelných intervalech přeruší a zpátky k ní dítě pustí až po vyplnění 3–5 minutového cvičení z češtiny.

Papoušek: chytrý pomocník pro zvládnutí českého jazyka

O projektu

Hravou formou si s ním děti od 2. do 5. třídy procvičují přesně to, co právě probírají ve škole. A vy máte jistotu, že čas na počítači tráví užitečně.

Zjistěte o projektu víc na www.papousek-vyuka.cz.

Papoušek pomáhá vstřebat znalosti do dlouhodobé paměti

Obsahuje přes 6000 cvičení, která vytvořili učitelé ZŠ
Opakuje s dětmi novou látku, připomíná jim tu starou a trénuje s nimi to, co jim dělá největší potíže
Motivuje děti k dobrým výsledkům – čím lépe udělají testík, tím víc nerušeného času získají do dalšího cvičení
Jednou týdně vám mailem posílá reporty, díky kterým vidíte každý pokrok
Papoušek je časově sladěný se školními osnovami. Kromě toho se přizpůsobuje šikovnosti dětí. Pomáhá jim k lepším výsledkům bez zbytečného trápení nad učebnicemi.

Na jednom počítači s ním může pracovat i více dětí. Program vám pošle zpětnou vazbu na každé zvlášť. Vás Papoušek testy obtěžovat nebude. Rozpozná vás po zadání tajného rodičovského hesla.

Plánujeme další předměty i přístup pro učitele

Češtinou to nekončí. Chystáme matematiku a angličtinu, rozšíření pro 2. stupeň základních škol i úzkou spolupráci s učiteli. Brzy budou moci prostřednictvím Papouška zadávat domácí úkoly a sledovat úspěchy jednotlivých žáků i celé třídy.

Buďte u toho s námi.

Autor projektu

PAVEL SCHILLER

Hlavní cíle

  • Udělat čas, který tráví děti u počítače užitečným

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.