BeCyDog.cz

BeCyDog.cz je portál pro pejsky a jejich pánečky. Chceme poskytovat fakticky správné informace jednoduchou a přehlednou formou.

Přítelkyně měla od dětství pejska, srnčího ratlíka, který v listopadu 2013 bohužel umřel stářím. Chtěla dalšího pejska, protože jí v srdíčku pořád něco chybělo. Nakoupili jsme tedy spoustu knížek o psech, rasách a společně jsme vybrali anglického buldoka. Za půl roku jsme měli doma roztomilé štěňátko, jehož jméno se při vymýšlení rozrostlo až na Dag Sir Owen Bentley Leneyco. Přítelkyně se staráním se o něj neměla sebemenší problém, já jsem však hledal spousty informací po knížkách a internetu, nikde však nebyly ucelené informace nebo se nezdály být důvěryhodné. Veškeré věci jsme pro naše štěně nakupovali na internetu a s tím byla zase nespokojená přítelkyně.

blog o pejscích pro majitele stávající a budoucí

O projektu

Oba jsme posedlí moderní dobou a internetem, ale stále narážíme na zastaralé, pomalé obchody a lživé informace spojené s neschopností onlinových prodejců. Pořízením druhého pejska (anglický buldok, pejsek jménem Gucci), aby tomu prvnímu nebylo smutno, jsme se jenom utvrdili v tom, co nám na trhu schází a co bychom dělali jinak, kdybychom se tím zabývali. Proto se v únoru 2015 zrodila myšlenka uceleného informačního portálu pro majitele psů, ať stávající nebo ty budoucí. Vznikl projekt BeCyDog.cz [besidog].

BeCyDog.cz je blog o pejscích pro majitele stávající a budoucí; je internetový obchod se psími potřebami, který nabízí pouze kvalitní výrobky za přijatelné ceny; je databáze veterinárních středisek, klinik, výcvikových středisek, hotelů a dalších míst nabízející služby pro psy s recenzemi a zkušenostmi; je veřejná poradna pro majitele; je místo, kde se mohou setkávat milovníci psů; je přehledný a optimalizovaný portál pro použití na mobilních zařízeních; není portál zanesený nesmyslnou reklamou a lživými informacemi.

Jako společnost chceme pravidelně dávat příspěvky (materiální či peněžní) útulkům a nadacím pro ohrožené psy. Také bychom chtěli s těmito institucemi navázat bližší spolupráci. Více o nás najdete na našich stránkách http://www.becydog.cz/texty/kdo-jsme

Děkujeme za podporu.

Autor projektu

JAN ZÁHORSKÝ

Hlavní cíle

  • poskytovat fakticky správné informace jednoduchou a přehlednou formou

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.