Správná realitka

Správná realitka přináší revoluční model realitních služeb. Neplatíte žádné provize a můžete si vybrat jen ty služby, které potřebujete.

Správná realitka přináší nový, revoluční model realitních služeb. Neplatíte žádné provize a můžete si dokonce vybrat jen ty služby, které opravdu potřebujete.

nabourání zažitých (ne)pořádků a úsilí o celkové zlepšení realitních služeb v ČR

O projektu

Správná realitka bude poskytovat své služby za předem danou cenu, udanou v absolutní hodnotě za konkrétní službu či balíček služeb. Nebude si účtovat žádné netransparentní provize, které vycházejí z ceny nemovitosti a vůbec neodpovídají hodnotě poskytnutých služeb.

Klient si bude moci vybrat buď z nabízených balíčků, nebo pouze jednotlivé služby podle toho, co si je schopen zajistit sám.

Přínos celého projektu nevnímáme pouze v tomto novém způsobu poskytování realitních služeb, ale také ve snaze o nabourání zažitých (ne)pořádků a úsilí o celkové zlepšení realitních služeb v ČR.

Všem děkujeme za podporu a přejeme hodně úspěchů také našim soupeřům.. :-)

Více informací o nás naleznete na www.spravnarealitka.cz

Autor projektu

MICHAL RADVAN

Hlavní cíle

  • revoluční model realitních služeb

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.