SAUNARIUM.CZ

SAUNARIUM je energeticky soběstačná sauna uprostřed Orlických hor. Pohání ji řeka a naše nadšení. Stavíme ji pro veřejnost, třeba pro vás!

Je veřejná, energeticky zcela soběstačná sauna. Je to místo v krajině, která vás uchvátí. Místo, kde si aktivně odpočinete a zároveň pochopíte, že udržitelnost a energetická soběstačnost nejsou jen prázdná slova.

Stejně jako my objevte krajinu našich předků.

O projektu

Uprostřed krásné krajiny Orlických hor budujeme místo pro odpočinek turistů, cyklistů, rodin i jednotlivců. Místo poháněné tokem řeky a malou vodní elektrárnou. Místo, které dává krajině nový smysl a zároveň ji nijak nezatěžuje.

Dnes po cyklostezce podél řeky Orlice projede kolem 250 000 lidí ročně, ale před 500 lety tu stál mlýn. Proč tohle všechno nespojit? A nevytvořit v Evropě unikátní, energeticky soběstačný projekt? Jdeme do toho naplno a pár kroků už jsme ušli. Přidejte se k projektu pro všechny, kteří milují přírodu, cyklistiku, aktivní odpočinek a… saunování.

Navštivte SAUNARIUM.CZ, a tak jako my objevíte krajinu našich předků, kterou chceme postupně obnovovat a aktivně využívat ke sportu, rekreaci i odpočinku.

Mimochodem: víte, že se při tom pořádně zapotíte? www.saunarium.cz

Autor projektu

RADEK VÁŇA

Hlavní cíle

  • Vybudovat místo pro aktivní odpočinek

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.