Tomorrow Meet

Tomorrow Meet

Tomorrow Meet je startující projekt, který přináší zcela nový a docela unikátní systém v seznamování.

Sociální síť nové generace

O projektu

Tím není primárně myšleno hledání nového partnera, i když se to nevylučuje, ale nalezení vhodného společníka v kterýkoliv den v týdnu a na kterémkoliv místě na světě. Může to být ve městě, ve kterém bydlíte, nebo v městě, do kterého cestujete z nejrůznějších důvodu, jako je služební cesta, návštěva známých, anebo třeba dovolená v zahraničí. Proto je celý systém určen pro zadané i nezadané uživatele, protože zajít si třeba v neděli na oběd nebo večeři můžete s kýmkoliv.

Systém je precizně vymyšlen do nejmenšího detailu, s příjemným designem a přehledným uživatelským rozhraním. Web je postaven na vysoce škálovatelném systému, který v blízké budoucnosti umožní rychlé rozšíření do dalších zemí, a to nejen v Evropě, což je náš cíl a velká výzva. Uvítáme proto, když budete našimi klienty mezi prvními.

Základní motto celého systému je následující:

Zajděte si zítra v Praze, Paříži, Londýně, New Yorku, Sydney, Tokiu anebo kdekoliv jinde na oběd nebo večeři, a vyberte si k tomu zajímavého a sympatického společníka, který s Vámi rád půjde aneb Seznamte se s novými kamarády kdekoliv na zeměkouli, a zcela unikátním a zajímavým způsobem se spolu sejděte.

Více na: www.tomomeet.com/cs

Autor projektu

MARTIN BROŽ

Hlavní cíle

  • Přinést unikátní systém seznamování.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.