30ti denní výzva

30ti denní výzva je internetový projekt zaměřený na motivaci lidí ke zdravému životnímu stylu.

Jsme tu pro všechny, kteří se chystají na změnu postavy k lepšímu, jen neví, jak na to a potřebují pomocnou ruku a hlas, který jim nedovolí přestat.

Pomáháme lidem cítit se lépe, sebevědomě a zdravě.

O projektu

Díky stránkám 30ti denní výzvy a fb stránkám, jsme pro lidi vytvořili prostor, kde jim nabízíme placené a neplacené výzvy, které jim vysvětlují co cvičit a jak to cvičit, společně s radami ohledně zdravého a vyváženého stravování. Největší předností je ovšem srdečný a přátelský přístup charismatické zakladatelky celého projektu Mariky. Ta předává svou pozitivní energii pomocí každodenních emailů každému účastníkovi výzvy a díky této neustálé motivaci a správným instrukcím, se již tolik lidí může pochlubit štíhlejší postavou, silnějším sebevědomím a zdravějšími stravovacími návyky.

A co ty? Cítíš, že to chce změnu?

Nejsi spokojený se svou postavou, cítíš se nezdravě a unaveně? Máš strach, že tvé odhodlání dlouho nevydrží? Nemáš čas jezdit do fitka nebo se do něj stydíš? Necítíš podporu okolí a potřebuješ parťáka? Nevíš, které cviky jsou pro tebe vhodné a co jíst?

30ti denní výzva ti přináší:

Jídelníček a cvičební plán, který není nudný. Motivaci reálnými výsledky ostatních a podporu stejně naladěnými nadšenci. Cvičení v pohodlí svého domova, venku nebo na chatě Hecování maily s osobním a kamarádským přístupem Mariky. O poznání lepší postavu, zdravější tělo a větší sebevědomí.

Autor projektu

MARIKA JANEČKOVÁ

Hlavní cíle

  • Motivovat lidi ke zdravému životnímu stylu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.