ACG AIR CONSULTING

ACG AIR CONSULTING

Jsme ACG Air Consulting…

mladý dynamický tým složený ze zkušených odborníků specializovaných na provozní činnosti a bezpečnost v komerční letecké přepravě.
UDĚLÁME PRO VÁS TO,CO BYCHOM SAMI POŽADOVALI NA VAŠÍ POZICI…

O projektu

Jsme bývalí manažeři a specialisté z leteckých společností v ČR a zahraničí s 10–20 letou senioritou v oboru a detailní znalostí mezinárodního prostředí a požadovaných předpisů a požadavků.

Naše společnost si dala za cíl se po získání klientů a referencí na českém trhu a v sousedních zemích orientovat na zahraniční klientelu na tzv. „emerging markets“ v Rusku a zemích jihovýchodní Asie.

Do portfolia našich činností patří dodané postupy souladu a bezpečnostní řešení pro oblasti “bezpečnost / security”, “pozemní provoz”, “cargo a nebezpečné zboží”, “letový provoz” a “zajištění kvality”.

Naši klienty jsou provozovatelé letišť, letečtí dopravci a handlingoví agenti. Zaměřujeme se na „market start-ups“ a menší společnosti, které byly nově registrovány k zahájení komerční činnosti a požadují zisk příslušných licencí a oprávnění nebo jim tato činnost byla omezena a společnosti pro které je bezpečnost a dodržení legislativy prioritou.

V určitých segmentech v letecké přepravě a společnostech, díky krizi a radikálnímu „cost cuttingu“, stagnuje a v některých případech i klesá, jak na manažerských tak i provozních úrovních, efektivní úroveň bezpečnosti. A to zejména díky opakovanému selhání lidského faktoru při jeho přetížení a nižším investicím do systémových a preventivních programů.

Outsourcing bezpečnostního poradenství cílený na zcela konkrétní kritická místa a potřeby (dodaný za rozumné ceny přijatelné pro klienta) může tento trend obrátit, zejména u malých a startujících společností, kde chybí dostatečně systematické řízení činností.

Chceme cílit naše profesionální služby jen tam kde, jsou potřebné, chceme efektivně pomáhat. NAŠÍM MOTTEM JE: UDĚLÁME PRO VÁS TO,CO BYCHOM SAMI POŽADOVALI NA VAŠÍ POZICI…

Děkujeme za důvěru, tým konzultantů ACG… www.acgair.cz.

Autor projektu

PETR ČINÁTL

Hlavní cíle

  • Pomáhat ve specializovaných provozních činnostech a bezpečnosti v komerční letecké přepravě.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.