E-Academia.cz

Vzdělání formou video-kurzů vytvořených zkušenými lektory a dostupných po internetu.

E-academia je akademické prostředí, ve kterém se potkává virtuální svět s realitou. Studenti mohou čerpat znalosti od zkušených lektorů a posouvat tak hranice svého poznání. Díky své internetové povaze se vzdělání může stát dostupné pro každého, kdo o něj má zájem.

Zpřístupníme vzdělání všem a z pohodlí domova.

O projektu

Studenti libovolného věku s libovolnou geografickou polohou se budou moct účastnit odborných video-kurzů z pohodlí domova s maximální časovou flexibilitou. Naším cílem je nabídnout vzdělání lidem, kteří nemají možnost nebo čas vzdělávat se tradičním způsobem a nemohou za vzděláním docházet. Chceme také pomoct studentům, kteří se připravují na zkoušky na středních a vysokých školách a potřebují si studovanou látku utřídit, zopakovat nebo doplnit. Máme v plánu realizaci video-přednášek z nejrůznějších o­borů.

Internetová škola je příležitost jak pro studenty, tak pro lektory. Chceme dát odborným lektorům přístup k profesionálnímu vybavení, se kterým budou moct převést svoje znalosti do audio-vizuální podoby a nabídnout je tak všem lidem, kteří mají zájem v dané oblasti rozšiřovat a prohlubovat svoje vědomosti.

Lektoři budou díky finanční provizi motivováni k tvorbě kvalitních přednášek. Studenti budou mít navíc možnost interagovat s odbornými lektory skrze diskusní fórum, klást jim dotazy a hodnotit jejich videa. Díky této zpětné vazbě mohou lektoři svoje kurzy vylepšovat a zvyšovat tak jejich kvalitu. Hodnocení absolventů kurzů bude současně sloužit jako reference pro další studenty a bude určitým ukazatelem oblíbenosti a kvality jednotlivých videí.

Autor projektu

DAVID VRBA

Hlavní cíle

  • Vzdělání dostupné pro všechny.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.